2017-11-25     Elżbiety, Katarzyny, Klemensa     "Przyjaźń wypływa z wielu źródeł, z których największym jest szacunek". Daniel Defoe    
jesteś w:
Menu: Menu główne (Strona główna) -> Cykl "Twój czas - Twój wybór"
Kalendarium

Cykl spotkań wokół Cywilizacji Życia pt: „Twój Czas - Twój Wybór”

adresowany jest przedewszystkim do ludzi młodych, pragnących dowiedzieć się więcej na tematy związane z antykoncepcją, aborcją, problemami niepłodności czy edukacją seksualną, aby świadomie i racjonalnie podejmować właściwe decyzje w swoim życiu, ale również, by dzięki odpowiedniej wiedzy i argumentacji móc zajmować właściwe stanowisko w rozmowach, podejmowanych niejednokrotnie w gronie rówieśników i przyjaciół.

Cykl prowadzony jest przez wykwalifikowane lekarki Ewę Prokop oraz Natalię Suszczewicz, niekiedy z udziałem zaproszonych gości. Będzie się składał z siedmiu wykładów połączonych z dyskusją.

Spotkania odbywać się będą w czwartkowe wieczory w Klubie Młodzieżowym aROMAt w centrum Warszawy.

Patronat honorowy nad całym cyklem objęli: Kard. Kazimierz Nycz i Abp Henryk Hoser.

Patronat medialny: ASK Soli Deo, Mater Care Polska, Stowarzyszenie Koliber, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny, Poradnia Ecolife, Chrześcijańskie Granie, Radio Warszawa, Radio Niepokalanów, Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, Goniec Wolności, Duchowy.pl, Deon.pl, Wiara.pl, Adonai.pl, Ichtis, dlaStudenta.pl, eSerwis.info, Stolica24.eu, Christianitas.pl, Tezeusz, Przeznaczeni, Imago.

 

Kalendarz spotkań cyklu TCTW:

In Vitro (12.01.2012)
NaProTechnologia (16.02.2012) 
Naturalne Planowanie Rodziny (8.03.2012)  
Tabletka Antykoncepcyjna (29.03.2012)  
Aborcja (19.04.2012)  
Eugenika (17.05.2012)  
Edukacja Seksualna (31.05.2012)

 

Dotychczasowe spotkania:

 

 

Odwiedziny :
(C)opyright Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży 2014