2017-11-25     Elżbiety, Katarzyny, Klemensa     "Przyjaźń wypływa z wielu źródeł, z których największym jest szacunek". Daniel Defoe    
jesteś w:
Menu: Menu główne (Strona główna) -> Fundacja dla Młodzieży: 1% na KSM
Kalendarium

Program do rozliczania PIT 2014 online - e-pity 2014 - Kliknij w link, zostaniesz przekierowany do serwisu e-pity.pl, gdzie będziesz mógł wypełnić swoje rozliczenie oraz przekazać swój 1% na wsparcie Polskiej młodzieży. 

 

FUNDACJA DLA MŁODZIEŻY
 
     Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży pragnie poinformować, że dnia 26.09.2009 r. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, będąc organizacją podlegającą Konferencji Episkopatu Polski, powołało do istnienia „FUNDACJĘ DLA MŁODZIEŻY”, która jednocześnie ma status organizacji pożytku publicznego (OPP).
 
     Fundacja została założona w celu szerzenia i upowszechniania chrześcijańskich wartości, w szczególności wspierania działalności formacyjnej, edukacyjnej i wychowawczej młodzieży. Działalność fundacji ma również obejmować kształtowanie i przygotowywanie młodzieży do podejmowania funkcji publicznych, aktywnego angażowania się w życie społeczne i obywatelskie, propagowanie postaw patriotycznych. Ponadto celem fundacji jest m.in. przygotowywanie młodzieży do prowadzenia działalności gospodarczej, rozwijanie zainteresowań i talentów młodych ludzi. „FUNDACJA DLA MŁODZIEŻY” będzie prowadzić swoją działalność m.in. przez organizowanie obozów, szkoleń, warsztatów, zawodów sportowych, konferencji, sympozjów itp.

Więcej o Fundacji>>  www.fundacja.ksm.org.pl
 
Możesz wesprzeć działalność KSM Archidiecezji Warszawskiej poprzez przekazanie 1% od podatku na Fundację dla Młodzieży.

 

 

 

Odwiedziny :
(C)opyright Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży 2014